9 Правил для тих, хто хоче розвиватися самостійно

  1. Нехай в голові буде Порожнеча. Шкідливі звички, порожня трата часу, стрес, будь-які дурні заморочки і проблеми. Візьміть і забудьте про них. Для нових звершень потрібна світла голова.
  2. Займайтеся Самоосвітою. Читайте книги про бізнес і ті, які вам подобаються. Відвідуйте всілякі виставки, дивні божевільні місця, подорожуйте, займіться новими видами спорту, будьте всебічно розвиненим — це дуже допоможе вам у бізнесі.
  3. Станьте Лідером. Розвивайте характер лідера, логіку, вміння спілкуватися з людьми, ораторські навички, вміння маніпулювання, Захоплюйтеся всім.
  4. Займіться чимось духовними практиками. Хоч медитація, хоч йога, хоч езотерика. Чим завгодно, але ви повинні відчувати людей, а для цього треба відчути себе, бо бізнесмени дуже духовні люди.
  5. Навчіться взаємодіяти з людьми. Вивчіть психологію людини краще будь-якого психолога. Не забувайте про практику. Все це потрібно На-пра-цьо-ву-ва-ти!!!
  6. Полюбіть гроші. І вони полюблять вас. Помітили, що бідні кажуть, що у них немає грошей і взагалі намагаються цуратися цієї теми, а багаті люблять говорити про гроші, що у них їх багато, і знають як зробити ще більше.
  7. Мрійте. Візуалізуй свій шлях досягнення мети поетапно. Запам’ятайте свої емоції в кінці цього шляху. Ці емоції будуть давати вам надію.
  8. Не слухай невдах які говорять, що нічого не вийде. Вони невдахи і невдахами залишаться. Слухай тільки себе і наставників.
  9. Зроби перший крок. Навіть найменший крок — це рух вперед. Все приходить з досвідом і почавши сьогодні з малого, ви зовсім скоро будете озиратися і дивуватися минулим. Навчіться використовувати мистецтво маленьких кроків. Пам’ятайте, відсутність прогресу, є регрес.
Август 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Анонс меропреятий

13 жовтня, 13:00 – Семінар «Стань Чарівницею в житті!»

Я в соц. сетях

Система Orphus