5 порад, як гармонійно закінчити відносини.

  1. Подякуйте за все. Обов’язково згадайте всі найкращі та світлі моменти, які ви пережили в цих відносинах. Ви можете їх виписати на листок паперу чи намалювати в альбомі. Буває так, що у нас немає бажання дзвонити чи зустрічатись з цією людиною для вираження подяки. Тоді зробіть по-іншому. Поговоріть з її фотографією або ж просто порозмовляйте з нею в думках. Якщо ви людина віруюча-сходіть до церкви та помоліться за його(її) здоров’я. Енергія подяки дуже потужна і сильна, вона схожа за своєю природою до безумовної любові.
  2. Простіть образи. Навіть якщо зараз вас переповнюєте гнів, біль, розчарування – зробіть все, щоб відпустити всі ці негативні почуття. Які практики для цього підходять? Знову ж таки молитва. Ви можете прописати все на папері та спалити цей листочок, а попіл викинути за водою (змити в унітазі). Розкажіть фотографії свого партнеру про свої емоції. Ви ж бо не хочете потягнути ці негативні почуття в нові відносини? Від душі подякуйте за ці уроки.
  3. Зробіть висновки. Перед тим, як з головою кинутись в нові відносини, обов’язково потрібно вилучити певні уроки з свого досвіду. Випишіть: чого ви хочете? Чому ви не змогли отримати це в цих відносинах? Чого ви очікуєте від майбутніх відносин? Поряд з яким чоловіком ви хочете бути? Не поспішайте. Ви ж не хочете наступити на ті ж самі граблі.
  4. Проаналізуйте, що ви давали своєму партнеру? Чим ви можете поділитись у нових відносинах? Памятайте, будь-які відносини — це двосторонній енергетичний обмін, в якому добровільно беруть участь партнери. Коли вам хочеться любові-даруйте її, коли хочеться ніжності-діліться нею.
  5. Пропишіть, чого ви хочете далі. Тепер, коли ви з благодарністю відпустили минуле і вилучили уроки з пережитого досвіду, а також визначили з тим, чого ви насправді хочете, ви можете планувати нові відносини. Енергетично ви повністю вільні! А це означає, що ви можете зустріти людину, яка близька вам по духу.

Візьміть рожевий папір та червоною пастою пропишіть своє щасливе майбутнє у теперішньому часі, без використання негативних частин «не» та без зазначення імен конкретних людей. Обов’язково додайте, чим саме ви займаєтеся в цих відносинах, як проводите час разом, як йдете поруч на життєвому шляху.

Апрель 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Анонс меропреятий

13 жовтня, 13:00 – Семінар «Стань Чарівницею в житті!»

Я в соц. сетях

Система Orphus