5 міфів Правильного Харчування

Міф 1. Відмова від «шкідливих продуктів»

Одним з помилок про правильне харчування є виключення з раціону «шкідливих» продуктів. Наприклад, як багато хто вважає, до таких належать солодощі, оскільки містять швидкі вуглеводи. Насправді, організму потрібна різноманітна їжа: білки, жири і швидкі вуглеводи в тому числі.

Шкідливі продукти цілком доречні. Важливо кількість! Та знання коли їх можна їсти!

Міф 2. Фрукти фігурі Не шкодять

Наприклад, прихильники правильного харчування часто вважають, що фруктів потрібно багато і в будь-який час. Насправді, все відносно і залежить від того, які фрукти ви вживаєте. Наприклад, є обмеження по бананах, винограду і апельсинів через високий глікемічний індекс. Якщо їсти ці фрукти на ніч і в великій кількості, тоді відкладення жиру буде Вам забезпечено на 100%. Більш того, існують циркадні ритми виділення гормонів, в залежності від яких пік викиду інсуліну доводиться на вечір: саме він відкладає в жир всю зайву глюкозу. Тому висновок про час споживання фруктів ви можете зробити самі!

Міф 3. Їсти потрібно 5 разів на день маленькими порціями.

У правильному харчуванні є помилки про частоту прийому їжі. Можна почути, що необхідно харчуватися 5 разів на день, маленькими порціями. Насправді, режим харчування у кожного свій, як і особливості роботи гормональної системи. Об’єднує одне — необхідність прийому їжі при виникненні голоду. У зворотному випадку організм починає запасатися зайвими кілограмами. Якщо Ви відчуваєте голод, то їжте в будь-який час, і навіть увечері. Єдина умова — це повинні бути тільки правильні і корисні продукти, виходячи з циркадного ритму інсуліну.

Міф 4. Більше певної кількості калорій в день їсти не можна.

Ще одна помилка в тому, що потрібно їсти 1200 ккал або іншу норму, розраховану за допомогою калькулятора або лічильника калорій. Насправді, жоден лічильник калорій не здатний врахувати всі індивідуальні особливості для кожної людини. Дані, отримані таким шляхом, сильно усереднені і найчастіше не збігаються з дійсністю. Нормою буде така кількість їжі або ккал, скільки необхідно саме Вам для втамування голоду в конкретний період часу.

Міф 5. Не їсти після 18 год.

Їсти, якщо ви працюєте до 19.00. Але це повинні бути правильні продукти, які не стимулюють викид інсуліну, наприклад овочі і білки. В цьому випадку і голод вгамує, і насичення буде тривалим. А головне, це не надасть вам зайві жирові відкладення. Люблю правило, після 18.00 їмо все Зелене та Біле на колір!

Июнь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Анонс меропреятий

13 жовтня, 13:00 – Семінар «Стань Чарівницею в житті!»

Я в соц. сетях

Система Orphus