10 речей, від яких вам потрібно відмовитись, щоб рухатись далі уперед, до своєї Цілі.

Якщо ви хочете зробити ваше життя краще і швидше дістатися до поставленої перед собою мети, ви повинні відмовитися від того, що висить на вас зайвим вантажем — що не завжди так очевидно і просто, як звучить.
Отже, починаючи відсьогодні, ви більше не повинні …
1. Дозволяти чужим думкам керувати вашим життям.  Люди, що вас оточують знають тільки ваше обличчя, але вони ніколи не ходили в ваших черевиках. Так що ставитеся до їх слів з неабиякою часткою скепсису. Адже кінець кінцем найважливіше не те, що про вас думають інші, а те, що думаєте про себе ви самі. А бувають ситуації, коли ви просто зобов’язані робити те, що краще для вас і вашого життя, а не те, що краще для всіх інших.
2. Соромитися помилок минулого. Всі ми часом помиляємося, і це нормально. Ви можете змінити своє минуле? Так навіщо про це навіть думати? Ваше майбутнє визначає лише те, що ви зробите тут і зараз. Думайте про це.
3. Прописати свої цілі. Вам ніколи не зійти з місця, якщо ви не вирішите, куди ви хочете йти. Ви повинні знайти свою пристрасть, то, чого вам хочеться найсильніше, і прагнути до цього, не шкодуючи сил.
4. Відкладати на Завтра те, що для вас важливо Сьогодні. Люблю китайську мудрість, яка гласить: «Завтра ніколи не наступає!» Ви прокинулись — і це вже сьогодні!
5. Вибирати бездіяльність. На жаль, нам не дано вирішувати, як ми помремо і коли. Але ми можемо вирішити, як ми будемо жити — тут і зараз. Живіть, а не існуйте!
6. Прагнути мати рацію за всяку ціну.  Це тормозить наш Розвиток! І рано чи пізно, ви залишитесь наодинці зі своєю правотою. Знову ж таки — на все ваш вибір.
7. Тікати від проблем, які потрібно вирішувати.  Зупиніться! Зустріньтеся з цими проблемами лицем до лиця та спробуйте їх вирішити. Не так страшне чортик, як його малюють. Тим паче, у вас є родина, друзі, які завжди можуть допомогти. Вам потрібно тільки покликати на допомогу.
8. Замість рішень знаходити відмовки. Помилка не стає невдачею, якщо ви не відмовляєтеся її виправляти. І тому велика частина наших невдач на нашій же совісті — адже замість того, щоб вирішувати щось робити, ми вважаємо за краще знайти відмовку. Я не можу так довго працювати, бо я хвора. А хвора, бо у мене зайва вага. Я не можу взятись за своє тіло, бо тоді крутиться голова. Насправді, ви боїтесь взяти відповідальність за своє життя у свої руки!
9. Не бути вдячним за те, що маємо. Без коментарів. Я багато і писала і говорила на дану тему.
10. Жити тут і Зараз. Зазвичай ми «пережовуємо» своє минуле та мріємо про майбутнє. А зараз — воно проходить…день змінює ніч, одна пора року — іншу….Цінуйте Цю Мить! Вона більше не повториться.

Май 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Анонс меропреятий

13 жовтня, 13:00 – Семінар «Стань Чарівницею в житті!»

Я в соц. сетях

Система Orphus