10 звичок, що вбивають у нас любов до себе.

 1. Завищені вимоги до самої себе.
  Дуже часто в основі невпевненості в собі лежить наше ж переконання, що я найкраща. Це пригнічує наш стан. Ви не дозволяєте собі десь розлінуватись, десь щось зробити неідеально. За все наказуєте себе. Можливо не в прямому значенні, але в думках. Ми всі не ідеальні і це не  повинно заважати нам жити.
  2. Навіть не припускаєте, що маєте право на помилку.
  Ставлячи собі планку Бога, ми заперечуємо своє право на падіння вниз. Прийміть, що іноді, щоб злетіти, потрібно зробити багато помилок, впасти на саме дно…щоб отримати опору і відштовхнутись для нового злету.
  3. Малюєте собі негативне майбутнє.
  Звичка побоюватись та чекати поганого, накручувати себе приводить до страху зробити крок вперед. Навчіться стримувати вашу фантазію. Страх руху вперед-це нормально! Просто подивіться йому в очі та скажіть собі, що ви можете! Дійте і ваше життя зміниться.
  4. Сприйняття навколишнього негативу на свій рахунок.
  Ця особливість у нас йде з дитинства. Коли батьки приходили вечорами з роботи втомлені та не хотіли з нами гратись, ми думали, що ми зробили щось не так, що ми погані. Зараз ми уже дорослі і повинні навчитись сприймати своє «Я» як частину даної ситуації, а не її центр.
  5. У нас немає терпіння.
  Цей пункт мій улюблений. Я сама люблю отримувати все і зразу ж. Я вже розповідала, що моя поїздка в Ізраїль таки вчила мене терпінню з першого кроку на Святій Землі.
  6. Звичка порівнювати.
  Ні до чого доброго не приводить і ця звичка. Не важливо, порівнюєте ви себе з кимось, чи ситуацію, ви все одно залишаєтесь в програші. Все, що ви можете, і повинні робити, це порівнювати себе з собою вчора чи з собою завтра. Все останнє повинно пропливати мимо.
  7. Наші незавершені справи.
  Ох ця ж звичка, починати щось нове, не закінчивши старого. До Нового року залишилось декілька днів-давайте закінчимо усі справи у старому році. Коли думками ми повертаємось до них, ми віддаємо частинку своєї енергії . Незавершені справи підточують нашу впевненість у собі. А от доробіть ці справи і відчуйте гордість за себе! Ви-найкраща і я радію за вас.
  8. Критики навколо нас.
  До місця згадати вислів : «Короля грає його оточення!». Роздивіться, хто поруч вас: люди, що критикуються вас чи підтримують?  Я за критику від професіоналів, але проти критики тих, хто заздрить. Це ваше життя і ваші правила.
  9. Заборона на задоволення та комфорт.
  Ви повинні бути у себе на першому плані. Нікому не потрібна хвора дружина та втомлена мама. Дозвольте собі маленькі радості в житті і ваше життя заграє новими фарбами.
  10. Заборона бути вдячною Вищим Силам.
  Хто б щоб не говорив, а я точно знаю, що Вищі Сили існують  і мій день починається з вдячності їм. Перераховуючи все, я розумію, що я щаслива людина. У мене є дах над головою, моя сім’я та голова, 2 руки, 2 ноги і все ціле. Я починаю посміхатись, а що може бути кращим почином нового дня?
  Посміхайтесь, посмішка вам личить.
Июль 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Анонс меропреятий

13 жовтня, 13:00 – Семінар «Стань Чарівницею в житті!»

Я в соц. сетях

Система Orphus