Шостий  День тижня стрес-схуднення.

Зранку-Гаряча Вода, фізичне навантаження (за вашим вибором).

Сьогодні  у нас знову Овочевий день.

На ранок у мене звичайний буряковий салат. На обід та вечерю «Вінегрет без картоплі». Я стараюсь заміняти картоплю в салатах на яблука. Спробуйте, можливо вам сподобається новий смак.

Давайте шукати ситуацію,  яка запустила в свій час неправильну програму по утриманню ваги. Згадуємо  спочатку будь-яку ситуацію, де було це почуття, але ситуація не пов’язана з їжею. (Бувають винятки, коли ситуація могла бути пов’язана з їжею, але так само мала інші події, крім почуття голоду).  Далі ми згадуємо більш ранню ситуацію пов’язану з цим почуттям. Не згадуємо свідомо, а спостерігаємо за тим, що буде приходити в голову. Коли згадалася одна або кілька ситуацій, які супроводжувало це почуття, замалюйте їх, або пропишіть на папері. І так шукаємо схожі ситуації приблизно до 7 років. Далі за алгоритмом припрацьовуємо ці ситуації:

  1. Я-маленька. Як я почуваюсь? Яке рішення я прийняла у цій ситуації (Наприклад: мене не люблять, значить всім все одно як я виглядаю)
  2. Тепер-ви вже доросла. Подивіться на цю ж ситуацію з Дівчинкою очима Дорослого. Поговоріть із собою маленькою та підтримайте себе.
  3. Поговоріть з тими, хто присутній в цій ситуації. Простіть і їх і себе. Тоді по іншому і не могло бути.
  4. Прийміть нове рішення. (Наприклад: мене не не люблять, просто дорослі займаються своїми проблемами. Я – Молодець! Я – Боєць! Я люблю себе і весь оточуючий світ.)
  5. Змініть в уяві кінець цієї ситуації в Позитивному Руслі.
  6. Змініть свою поведінку по відношенню до Нового Прийнятого Рішення.

Якщо ви все зробили правильно, то в тілі ви відчуєте Легкість!

Якщо все зрозуміло — ставимо «+» в коментарях. 

Май 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Анонс меропреятий

13 жовтня, 13:00 – Семінар «Стань Чарівницею в житті!»

Я в соц. сетях

Система Orphus