Чи вміємо ми підводити підсумки дня?

Чи вмієте ви підбивати підсумки в кінці дня? Навіщо спитаєте ви? Хоча б для того, щоб знати на скільки за цей день ви наблизились до своєї мрії.
Метод «п’яти пальців» запропонований Л. Зайверт, є простим і доступним . За кожним пальцем на руці  закріплений один з контрольованих параметрів якості досягнення мети. Достатньо лише подивитися на долоню руки і за першими літерами назви пальців згадати параметри, на підставі яких здійснюється контроль.
М (мізинець) – Мрії, думки, знання, інформація. Чи дозволяла я собі сьогодні мріяти на папері? Чи всі мрії я записала? Що нового я сьогодні дізналася? Які знання придбала? У чому зросла моя компетентність, посилився професіоналізм? Які нові і важливі ідеї сьогодні мене осяяли?
Б (безіменний) — Близькість до мети. Що я сьогодні зробила і чого досягнула? Які мої кроки були дієвими? А які відкинули назад?
С (середній палець) – Стан мого духу та віри у мої сили? Яким був сьогодні мій настрій? Що було пов’язано з позитивними емоціями і високою мотивацією? Чи дозволяла я сьогодні оточуючим понижати  свою самооцінку?
В (вказівний) – Вірні друзі та мої рідні. Чим я сьогодні допоміг іншим? Чи було знайомство  з новими людьми? Чи поліпшилися мої взаємини? Що я зробив для рідних?
ДВ (дуже великий палець) – Що я зробила сьогодні для свого здоров’я?  Що я зробила сьогодні для підтримки моїх фізичних сил? Чи дозволила відпочити, відновити сили? Що зроблено сьогодні мною для підтримки фізичної форми?
Цей компактний і зручний метод дає можливість швидко і якісно проконтролювати як пройшов день, визначити слабкі місця, бути більш усвідомленим.
Нехай ваші мрії стають цілями на папері, перетворюються в плани та Збуваються!

Август 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Анонс меропреятий

13 жовтня, 13:00 – Семінар «Стань Чарівницею в житті!»

Я в соц. сетях

Система Orphus