Хочете бути щасливою?

Виключіть з свого життя цих 10 непотрібних речей і відчуй, що енергія наповнює твоє існування!

  1. Залиште потребу доказувати свою правоту.

У кожного своя правда? Чи не так?

  1. Відпустіть контроль.

Навчіться відпускати події та ситуації, що присутні в вашому житті. Це те, чого вчусь зараз і я. Особливо, прийміть рідних і близьких такими, як вони є. Навчіться просто любити, як  діти…та радіти навіть неприємностям. Вони роблять вас сильнішими.

  1. Викиньте з свого життя почуття провини.

В ту хвилину ви зробили те, що могли і прийняли найкраще рішення в своєму житті. Як би не воно, ви б через 5 хвилин думали б по-іншому. Не чекайте  від інших людей, даруйте їм свою допомогу просто так. Ні вони вам, ні тим паче ви ім. нічого не винні. Навіть своїм дітям. Ви зараз обуритесь, що там не можна. Повірте, можна. Нашим дітям потрібна тільки наша любов, а ось її ми даруємо з задоволенням.

  1. Чим ви займаєтесь у вільну хвилину? Ведете внутрішній діалог з собою.  Ми не можемо змінити минуле, ми не можемо осягнути майбутнє. Все що ми можемо-це жити Тут і Зараз! А внутрішні балачки самого з собою нам це заважають робити.
  2. Перестаньте жаліти себе та жалітись оточенню на весь світ. Посміхніться! І цей світ зміниться, хоча б у вашому радіусі.
  3. Відкажіться від критики та сумнівних пліток. Ми всі різні і це робить наше життя кольоровим на емоції.
  4. Знайдіть себе та своє Я. Живіть в своє задоволення та не заважайте іншим робити їх вибір.
  5. Прийміть зміни у своєму житті. Все тече та змінюється і завтра буде новий день. А ще навчіться писати кожен день нову сторінку вашого життя. Візьміть на себе відповідальність за все, що у вас трапляється.
  6. Не сприймайте людей та ситуації через призму негативних емоцій. Ніхто не знає, чим ваша пригода закінчиться, навіть , якщо ви зараз у повній ямі. Почніть пошуки у ручному режимі. Я впевнена, і в повній темряві, ви знайдете свій скарб.
  7. Відпустіть минуле. Все що у вас є, це Зараз. Не втрачайте шанс!
Май 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Анонс меропреятий

13 жовтня, 13:00 – Семінар «Стань Чарівницею в житті!»

Я в соц. сетях

Система Orphus