Трохи особистого…професійного…

Мрії збуваються. Я знайшла те, до чого йшла довгі роки. Завжди хотіла Лікувати людей, так, щоб без болю, але з результатом. Давайте по порядку. Я розповім про своє життя…
Про три свої стандартні освіти (педагогічна, медична і перекваліфікаційна психологічна) я промовчу. Для мене це не цікаво. Думаю, всі ви знаєте, яка у нас освіта. Розкажу про інший свій шлях.
Почалось все в далекому 1986 році хворобою мого тата. Курси дихання по Бутейко. Після них я взнала, що не така, як всі. І почалось моє пізнання світу.
Дуже хотілось , щоб тато Жив! Мама зайнялась травами…а я зустріла свого першого Сенсея-Марина Францівна, уже нині покійна. Так я стала ученицею професора Пака Чжэ Ву і його системи Су-Джок. Мені подобалась ця наука, вона працювала…але було одне але….коли голка ставала правильно-біль розливалась по всьому тілу. Це Францівна навчила мене всі системи пропускати через себе. Я повинна знати механізм дії на організм. Самі розумієте, чому в 14 років ця система не дуже подобалась….але я майже 6 років віддала даному вченню….
Далі був другий вчитель — Тарас Мирославович, який вчив мене мистецтву Медитацій і творив з мене тренера по Йозі. Гарний був час, швидкий і спокійний одночас. В ці роки тата не стало. Медитації помогли пережити горе. Але тренером по йозі я так і не стала, бо вийшла заміж, посміхаюсь. Мій чоловік до сих пір підтримує всі мої авантюри. Тарас сказав, що у мене чутливі руки і я повинна навчитись робити масажі. Я послухалась його і в свій час навіть закінчила курси по масажу з оцінкою «відмінно».
А далі ступор. Я не могла завагітніти. Три роки лікарі не могли встановити діагноз. Я здогадувалась про причини, але було мало знань і я знову пішла вчитись. Школа ДЭИР (Дальне́йшее Эне́рго-Информацио́нное Разви́тие). Вибачте за русизм, але незнаю, як перевести на українську мову.
Там я зустріла мого третього Сенсея з яким і по сей день гарно спілкуюсь. Чесно, коли вперше побачила його, подумала, що він нашадок Бога. Я цілий рік слухала його лекції з відкритим ротом. Так, так, Сергій Михайлович,це про вас. Благо мій чоловік не ревнував, бо я все торочила про Вчителя…посміхаюсь своїм споминам. В цій Школі я вперше почула, що Ми і тільки Ми несем відповідальність за свої дії та думки. Кожен відповідає за свої вчинки тільки сам ( «всі дорослі люди»). Тільки сама людина знає, що для нього добре, а що погано. Кожен повинен бути щасливий ( «виконання справжніх бажань»). По сей день я живу цими постулатами.
Під час мого навчання я завагітніла…так, стоп, щоб не виникало питань, від свого чоловіка, сміюсь….і моя старша проходила всі ступені зі мною разом, в животику.
Далі були роки набуття Досвіду. Я намагалась все це зліпити в одну систему, але мені так це і не вдавалось… Знову навчання…курс Нетрадиційної Медицини, Парапсихології…і навіть курс Таро та Фен-шую. Десь в цей момент я вирішила, що люди повинні бути стрункими….і освоїла нову для себе професію Дієтолога, маючи уже за плечима Косметолога та Аромотерапію. Пошук себе. Як іноді це складно….робота подобалась, але я відчувала, що може бути все по-іншому. Люди стали приходити не так на масаж, як за порадами до психолога. Мені всього цього стало Мало. І Бозя вирішив, що мені треба зупинись. Це була моя бажана друга вагітність.
Ну а далі….це все вже є на Фейсбуці… Мої дівчатка назвали мене Персональною Феєю, потім таки впевнили мене, що потрібно читати Семінари уже на Люди…. Курс Олени Тараріної «Сертифікований Тренер»… Психологічна гра «Психосоматика» Анастасії Колендо-Смірнової. Курс «МАК для професіоналів» Ольги Гаркавець. Авторський курс знову ж таки Анастасії «Робота з психосоматичними розладами». Люблю даного автора. Ведуча її психологічних ігор : «Психудейка», «Исцеление», «Столкновение». В неї ж я пройшла МК по роботі з травмою та психогенним безпліддям. Ще був курс Олени Тараріної «Як створити свою психологічну гру». Участь в Східноукраїнській асоціації АРТ-терапевтів. Сижу і згадую…можливо ще щось пропустила….Зараз я знову ж таки вчусь у Тараріної на курсі «Корекція психосоматичних захворювань методами АРТ-терапії». Я вже видала пару методичок: » Мігрені та головні болі. Психосоматика захворювання», «Психосоматика жіночих захворювань», “Вода-джерело Молодості та Довголіття” , «Как стать Волшебницей» і не зупиняюсь на цьому…
Вчора прийшов Каталог Метафоричних Карт. У ньому розміщена інформація про мою колоду «Простір Прийняття Рішень» та про роботу з нею. Я Росту та Розвиваюсь….Це те, що мені подобається….
Чому мрії збуваються? 30 років назад, я незнала, як називається та людина, що лікує без болю, трансформуючи тільки думки. Зараз я знаю-Психосоматолог. Вчора прийшов сертифікат, який підтверджує, що я є членом Міжнародної Асоціації Психосоматики та Тілесних Терапій.
Нехай і ваші мрії збуваються!!!
#ксенякарачун #персональнафея

Июль 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Анонс меропреятий

13 жовтня, 13:00 – Семінар «Стань Чарівницею в житті!»

Я в соц. сетях

Система Orphus