Семінар-Практикум «Психосоматика захворювань. Нестандартні методи лікування».

Ну що, де хто сьогодні збирав картоплю, хтось — гриби. А ми відкривали новий сезон у нашій Школі Чародійства! Нас було мало, але від тепер ми всі знаємо як бути Здоровими!

Хвороба — це спосіб отримати те, що без хвороби отримати ніяк не вдається  Деякі психотерапевти вважають, що практично всі захворювання в своїй основы мають психологічну причину. Але класична медицина офіційно визнає сім захворювань, в яких психосоматичний фактор є провідним. Їх виділяють в «Чікаго сімку»: гіпертонічна хвороба, ішемічна хвороба серця, бронхіальна астма, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, виразковий коліт, гіпертиреоз, цукровий діабет.

Хвороба виникає як спосіб задоволення потреб, які так уже склалося, — по-іншому задовольнити неможливо.

Так що ж дозволяє хвороба?

  1. Дбати про себе без почуття провини. Ліки, всілякі засоби догляду, дорогі аналізи, процедури, обстеження — все це вам забезпечено, просто тому що ви хворієте. Спробуйте ту ж суму витратити на послуги стиліста або курс масажу. Для кількох поколінь жінок — це неприпустимо. Завжди є те, на що гроші потрібніші.
  2. Право на відпочинок. Парадокс в тому, що більшість сучасних жінок, навіть ставши фрілансерами або мають вільний графік все одно живуть за принципом, який говорить — «У жінки є тільки два випадки, коли вона може нічого не робити — це вагітність або хвороба». І вся наша система побудована за цим принципом. Дитина не може не ходити в школу, якщо він не хоче. Є єдина причина, по якій він може пропускати школу — це хвороба. Ну ні абсурд, чи що?!
  3. Право на турботу близьких. Можливість відчути себе жінкою, про яку дбають. Якось не прийнято у нас піклуватися про «сильних, розумних і успішних», тим більше про тих, які можуть подбати про себе самі. «Взявся за гуж, не говори, що не дуж». Хвороба дає право отримати цю турботу і ніжність. Якщо ж близькі продовжують ігнорувати навіть ці недвозначні меседжі про допомогу, то хвороба прогресуватиме, і в якийсь моммент ці прохання доведеться почути. Чергування в реанімаційній палаті будуть забезпечені.
  4. Увага близьких і друзів.Хвороба — це спосіб відчути себе особливим, вартим уваги. Тебе обговорюють, про тебе говорять. Ти стаєш «темою дня». І чим закручений і складніше хвороба, тим більше «зітхань і ахів».
  5. Повага. Людина, що переносить страшні страждання, поряд з жалем і співчуттям навіть з думками: «Господи, не дай Бог мені таке …» викликає трепет і повагу. Якщо те, чим ти займаєшся в даний момент, чомусь не викликає поваги (перш за все у тебе самого), то серйозна хвороба дасть це повага. І бажання відчути себе «героєм» ніхто не відміняв.
  6. Можливість не вирішувати, то що потрібно вирішити. Коли серйозно захворіла дитина, ідею з розлученням доведеться відкласти. Власна сильна хвороба змусить почекати з новими проектами і зміною роду діяльності. Багаторічний догляд за близькою людиною — вагома причина, щоб не задаватися питаннями особистого життя і кар’єри.
  7. Можливість призупинення, неспішності, прислуховування до себе. При хвороби життя різко сповільнюється, і на передній план виходить те, що раніше ігнорувалося і не помічалося. Кожен свій вдих, кожен свій крок стає важливим.
  8. «Остання воля вмираючого». До бажанням хворої людини прийнято прислухатися, і захворівши, можна нарешті змусити чоловіка полагодити крани і приробити відвалюються ручку на двері. Не кажучи вже про інших більш глобальних проханнях.
  9. Побачити світ з іншого боку. Хвороба дозволяє потрапити в іншу реальність. Якщо вам доводилося кілька годин поспіль дивитися на складки тканини на абажурі, або розглядати фігури дивовижних звірів в тріщинах на стелі — ви розумієте про що я. Коли, єдине, що ти можеш — це годинами дивитися в один квадрат метр на метр, то світ постає перед тобою абсолютно з іншого боку.
  10. Переосмислити своє життя. Серйозна хвороба змушує задуматися про те, про що раніше предпочиталось не думати. Коли постає перспектива, що можливо, це кінець, то вся брехня про себе і свого життя кудись випаровується, і ти залишаєшся з правдою. І в цей момент відбувається глобальна переоцінка цінностей всього свого життя. Потреби, це такі речі, які доводиться задовольняти. Питання тільки в способі. Якщо доросла людина з якихось причин не готовий висувати свої потреби відкрито, то несвідомо включається «театр тіла» і ці потреби будуть задовольнятися за допомогою маніпуляцій з тілом — тобто хвороби. Вроджені хвороби або хвороби дітей до 6-8 років-це несвідомий мамин замовлення. Спосіб задовольнити свої потреби за рахунок хвороби дитини. Починаючи від можливості не виходити на роботу до набуття особистої жіночої місії — «Мами важко-хворої дитини».

Визнавати такі речі «в лоб», без належної готовності неможливо.  Тому є сенс до усвідомленням підходити поступово. Приходьте, будемо Розбиратись.

Июль 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Анонс меропреятий

13 жовтня, 13:00 – Семінар «Стань Чарівницею в житті!»

Я в соц. сетях

Система Orphus