Підготовка до тиждня Стрес-Схуднення.

 День 6

Спробуємо просунутись далі???
Друга фаза-гніву.
Коли ми вже реально побачили проблему, а зазвичай себе зі сторони ( наприклад, на фото де фотограф не вибрав ваш найкращий ракурс) ми починаємо гніватись на себе. Ми встаємо в позу, що ось зараз я зміню все і причому дуже швидко, я справлюсь. Згадайте, чим все закінчилось? Ви не раз проходили цей етап. Спочатку ми вибираємо саму найжорстокішу дієту, з мінімальною кількістю кілокалорій і…дуже швидко «здуваємось».
І починається наступна фаза -відчуття вини. На замітку, почуття вини — це соціально виховане почуття. Які думки виникають у вашій головці у цій фазі?
-знову не втримала себе в руках?
-ти ж могла не їсти, не такий вже й смачне це тістечко…
Випишіть їх.
Крок за кроком ми будемо вчитись втихомирювати ці почуття.
Крок перший: вчимося розділяти почуття провини і відповідальності.
Крок другий: не ставайте жертвою недосяжного ідеалу.
Крок третій: навчіться казати тверде «ні»
Крок четвертий: піднімаємо самооцінку.
Крок п’ятий: пам’ятаємо що, догодити всім неможливо,
При відчутті вини людина сама себе з’їдає, понижує свою самооцінку і це почуття наростає і ми впадаємо в апатію.
Остання фаза-фаза апатії Все я буду харчуватись інтуїтивно, мені це не потрібно. Я приймаю себе такою, яка я є. Ми махаємо на себе рукою і це може перерости в депресію. Цикл замкнувся.
З цього замкненого кола завжди є вихід. Простіше, звичайно наступати на ці ж граблі, але сьогодні ми спробуємо розірвати цей цикл Схуднення.
Перша фаза виходу-фаза прийняття. Я перестаю боротись проти зовнішнього світу. Я перестаю все контролювати. Це мій вибір і значить я несу за це відповідальність. Я перестаю боротися з собою і приймаю себе такою. Це Ваші дії привели до цього результату. Все у ваших руках, значить все ви можете змінити.
Друге-перевести весь цей досвід схуднення в свою силу.
Прийміть це, як урок. Нічого в нашому житті не зміниться, поки ми будемо ображатися, почувати провину, ненавидіти близьких, бо вони нас такими виховали, ненавидіти маму, бо кормила нас булочкою. Відпустіть це та Йдіть Далі. Виведіть себе з Зони Комфорту. В кожній травмі є сила і ви можете її знайти. Наша сила в позитивному моменті.
Третя фаза – дія. Я розумію що у мене є Лишня вага. Я приймаю, що Моя вага це наслідок моїх дій. Я можу почати діяти. У кожного свої дії і кожна з вас знайде свою дорогу, бо ви всі індивідуальні. Знайдіть те, що вам по силі. Згадайте про мистецтво Маленьких Кроків і почніть Рухатись Вперед.

Якщо все зрозуміло- ставимо «+» в коментарях. І вже завтра ми пропишемо алгоритм Схуднення!

Июнь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Анонс меропреятий

13 жовтня, 13:00 – Семінар «Стань Чарівницею в житті!»

Я в соц. сетях

Система Orphus