Підготовка до тиждня Стрес-Схуднення.

День 5

Ми розібрались з вами з алгоритмом самого схуднення. І всі знають ці істини і навіть робили-сиділи на цьому. Але чому  прийшов  час і  тістечка та булочки з шоколадом ( для кого вареники, ковбаска) стали знову кращими нашими друзями?

Так чому нам не вдається досягнути результату, коли  індустрія правильного харчування вже давно вирахувала кількість кілокалорій для схуднення.  Де результат?  А який він має бути? Давайте спочатку кожна з вас для себе пропише,  що для неї результат:

— це цифра на вазі ;

-це цифра на сантиметрові стрічці;

— розмір одягу;

— ваше здорове та гарне  тіло.

Що для вас стрункість?  Для мене — це впевненість у собі.  Для багатьох моїх клієнтів —  це можливість знайти свою половинку, нову роботу.  Давайте говорити правду. Ми хочемо більше чим гарну фігуру.

Ми хочемо більш глибших результатів.

Зазвичай буває так. Ви схудли, за тиждень  побачили результат,  а в житті нічого не змінилось. Ми змінились тільки  ззовні,  а з середини ми ті ж самі, з  тими ж комплексами.  Ми купили плаття на розмір менше,  але з людьми… з людьми у нас ті ж самі відношення.

І ми попадаємо в замкнуте коло. Давайте спробуємо розібратись.

І перший етап-це фаза заперечення. Ми відказуємось бачити свою проблему. Нам здалось на фото, що у нас лишні кг.  Це фотограф вибрав неправильний ракурс. Або ж ми розказуємо всім, що просто на свята набрали парочку лишніх, які швидко розтануть. Проходить тиждень, місяць…пів року…нічого не змінюється. Ми ж нічого для цього не робимо, бо це Не Проблема. Та й у нас куча відмовок про те, що головне бути Собою та любити себе такою як Є!

Все це вносить дискомфорт в наш емоційний стан. Можу вас порадувати-ми це робимо підсвідомо! Але шкоди від цього Не менше!

Впізнаєте себе?

Домашнє завдання. Знайдіть свою мотивацію для схуднення. Ні не нове плаття, а дійсно, для чого вам це необхідно. Чесно та відкрито признайтесь собі, що схуднути ви хочете для того, щоб вас помітив сусід чи ви вважаєте, що вас по іншому будуть бачити ваші партнери по бізнесу….

І … згадайте…в який період життя ви жили в фазі заперечення. Можливо це не має відношення до схуднення. Можливо-це ваші відносини з чоловіком, який не поважав вас. А ви розказували всім,що ви одружитесь і він зміниться, бо він дуже хороший. Або ви жили з алкоголіком та вірили, що пройде цей період і він сам кине, бо він же Сильний. Спробуйте виписати ці ситуації або намалюйте їх схематично.  Не бійтесь цього. Ці ситуації лежали у вашій пам’яті та заважали вашому руху вперед.

Якщо все зрозуміло- ставимо «+» в коментарях. Обіцяю, продовження буде ще цікавіше.

Text.ru - 100.00%

Июнь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Анонс меропреятий

13 жовтня, 13:00 – Семінар «Стань Чарівницею в житті!»

Я в соц. сетях

Система Orphus