Про коучинг

Сьогодні багато хто чув це слово «коуч», але не багато хто знає, чим він займається і як зможе допомогти. Нумо спробуймо розібратись.

Коучингце  взаємодія, направлена на досягнення певної цілі. В перекладі це слово означає «віз» або «карета». Тобто, це те, що допомагає добиратися з пункту А в пункт Б.

Знаєте, спочатку так називали репетиторів за те, що вони допомагали учням добиваються кращих результатів. Коучі допомагають людям по всьому світу досягти поставлених цілей. Специфіка їх работи в том, що вони не роблять всю роботу за вас. І навіть не говорять, як потрібно робити, щоб отримати результат. Вони задають питання для того, щоб людина сама знайшла шляхи розв’язання своїх питань. Це і робить їх роботу ефективною.

Процес виглядає так: на першій сесії ви визначаєте з ціллю і планом її досягнення, далі коуч мотивує вас на дію. Повірте, у нього є для цього інструменти. Часто сама людина не може зробити прорив тому, що вона знаходиться всередині і не бачить варіанти для дій.
Плюси роботи з коучем.
1. Відповідальність. Так як ви заплатили гроші, ви будете старатися виконувати усі його поради.
2. Прийдеться таки надавати звіти про свою діяльність. Прокрастинація практично відсутня.
3. Спеціаліст поможе вам убрати негативні установки, які заважають досягнення цілі.
4. Допоможе прописати план дій для досягнення найкращого результату в мінімальний період.
Коучинг прийшов з менеджменту, але зараз його методи можна застосувати в будьякій сферу життя. Тому його поділяють на 2 основні області застосування: бізнескоучинг і лайфкоучинг.

Давайте розберемося детальніше, що це коучинг і чим відрізняється від інших?

Психолог працює з минулим і з тим, що було зроблено. Допомагає прожити цей досвід і зробити висновки. При цьому психотерапія може тривати все життя. Коучинг зазвичай  займає від одного до декількох місяців.

Тренінги зазвичай проводять спеціалісти, котрі дають поради, як і що потрібно зробити, щоб добитися результатів. Є індивідуальні тренінги, але в них теж прописують план дій з точки зору тренера. А коуч допомагає складати цей план за допомогою питань, тобто ви самі створюєте для себе програму успіху, тому вона нам більш ефективна.
Чи повинен коуч мати великі або ж такі ж результати?

Тобто, якщо ви йдете до мільйону, він повинен мати свій мільйон? Ні, це бажано, але не обов’язково. Він може бути відмінним коучем, але ну дуже поганим  бізнесменом.

Подивимося, наприклад, на спорт. Чи всі тренера команд відмінні спортсмени? Ні. Для того, щоб вивести команду  в лідери, треба знати тактику и стратегію, а не бути найкращим на полі спортсменом.
Моє навчання на курсі Іцхака «Коуч НКК» доходить до логічного завершення. Тепер мене чекає практика. Що сподобалось? Нестандартний підхід. Скажу по секрету, у нас навіть був вебінар на тему «Що таке езотерикаЯкщо ви маєте ціль, але не знаєте, як піднятись на цю вершину, давайте спробуємо разом. У мене є вільні години для цього.

Июль 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Анонс меропреятий

13 жовтня, 13:00 – Семінар «Стань Чарівницею в житті!»

Я в соц. сетях

Система Orphus