Любов до себе

Любов до себе. Що це і з чим її їдять? Це егоїзм чи щось інше. Думаю, кожна з вас задавала собі такі питання. Для мене це повага до свого Я та свого тіла. Що я роблю для Себе? Ось декілька пунктів та поради, як ними скористатись у вашому житті.
1.  Я вирішую свої проблеми по мірі їх надходження.
Сядь в тиші. Випиши всі проблеми на папір і простав скільки часу ти вже їх тягнеш на собі. Чи могла ти їх розрулити раніше? Навіщо ти тягнеш їх себе? Чому ти віддаєш перевагу ховати голову в пісок і тягнути це лайно на собі роками? Подумай і дай відповідь сама собі.
2.  Я не жалію сама себе.
Перестань жаліти себе. Якщо ти розумієш, що це допоможе тобі стати краще — зроби це. Фізична зарядка дасть тобі енергію. Відмова від фаст-фуду може зберегти тоді життя.
3.  Моє щастя на першому місці.
Ти не зможеш любити інших якщо не любиш себе. Твої близькі отримають від тебе набагато більше якщо ти будеш впевнена в собі. Але якщо ти будеш жертвувати собою заради інших, то зможеш дати лише пару відсотків від свого справжнього потенціалу. Щастя, задоволення в своєму житті піднімають нашу самооцінку.
4.  Я веду Щоденник своїх перемог.
Для початку випиши все, чого ти вже досягнула. Створи з цього Зал Слави особистих досягнень. А потім кожен день в кінці дня записуй свої перемоги в Щоденник Досягнень. І вже через місяць ти будеш бачити, як піднімаєшся в гору. Це допоможе вірити у свої сили.
5.  Не контролюю того, що поза моїм життям.
Навколо тебе купа інформації. Але 99% її до твого життя не має ніякого відношення. Я відписана від усіх новин, які не мають відношення до життя моєї родини. Я не лайкаю пости про хворих. Я вибираю 2-3 людини в місяць, кому Реально можу допомогти і роблю це. Це зберігаю мій спокій та мій час.
6.  У мене немає недоліків. У мене є пробіли в навчанні.
Зрозумій, недолік це відсутність природних задатків. Почни розвивати те, в чому сильний. Піди вчитись тому, що тобі потрібно. Прийми себе такою, як ти є. І біля тебе завжди буде людина, яка сприйме тебе і скаже, що для неї ти ідеальна.
7.  Я не займаюсь тим, що мені не подобається.
Перестань робити те, що тобі не подобається. Знайди ті варіанти, які будуть тобі до душі. Не подобається робота — поміняй. Не любиш бігати — купи ролики. Запам’ятай, якщо ти робиш те, що тобі не подобається, значить в цей момент ти просто не сприймаєш себе.
Бувають варіанти, коли ти ще деякий час мусиш виконувати не любиму роботу. Тоді зміни своє ставлення до неї. Я не люблю мити посуд, але роблю це під музику і отримую насолоду, бо пританцьовую.
А що для вас любов до себе? Як ви її проявляєте у своєму житті?

Июль 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Анонс меропреятий

13 жовтня, 13:00 – Семінар «Стань Чарівницею в житті!»

Я в соц. сетях

Система Orphus