Водохреща. Молитви. Чудеса.

Відповіді на ваші питання.

Молитви на Водохреща посідають особливе місце. Адже 19 січня завершується цикл святок, що вважається чудодійним часом, коли людина найбільш наближена до Бога.

Хрещення Господнє або Святе Богоявлення відзначають 19 січня. У цей день Ісус Христос був охрещений у річці Йордан. У Водохресний святвечір у церквах правлять літургію і роблять перше велике освячення води. Удруге воду освячують вже 19 січня в день самого Хрещення Господнього. Вважається, що ця вода наділена цілющими властивостями. Тому її зберігають весь рік і використовують у разі потреби.

Я пам’ятаю свій стан, коли я омивалась водами Йорданю…В цьому році для мене це свято буде іншим. На святій землі переосмислюєш і свої думки і свої вчинки.

Молитви на Водохреща 19 січня безпосередньо пов’язані з водохресною водою. Потужна позитивна енергетика зарядженої води сприяє тому, щоб вони на Водохреща були успішними.

Крім того, молитися на Водохреща необхідно з 18 на 19 січня у проміжку часу з 00:10 до 1:30. Вважається, що саме в цей час водохресна вода має найбільшу чарівну силу, і всі прохання піднесені Богу на Водохреща точно втілиться в життя.

Молитви на Водохреща переважно спрямовані на одужання, зцілення організму і на приплив життєвої сили.

Молитва на Водохреща на прибуток

Візьміть освячену воду з церкви. Обійдіть вдома разом із цією водою по черзі всі кімнати і приміщення, кажучи такі слова:

«Вода свята в будинок прийшла і добробут принесла. Збитки будуть будинок цей оминати, а достаток буде з кожним днем ​​прибувати. Удача в усьому мене буде супроводжувати, невдачі ні в чому не буду я знати!»

Після цього залиште ємність зі святою водою в тому місці, яке, на вашу думку, найважливіше. А прокинувшись вранці 19 січня, умийтеся нею.

Молитва на Водохреща за здоров’я

Піднесіть до губ склянку зі святою водою і промовте над нею молитву:

«Свята водиця! Дозволь мені, рабу Божу (ім’я), тобою лікуватися. Як нема у тебе, водохресна вода, ні худоби, ні маяти, ні болю, ні хвороби, так і мені (ім’я) дай, Господи Боже, сили водохресної води. Спаси і вбережи від хвороб і маяти. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Нині, повсякчас і на віки віків. Амінь».

Потім вмивайтеся цією водою хрестоподібно, як при молитві: спершу лоб, після грyди, праве плече і наприкінці — ліве.

Існують повір’я, які передаються з уст в уста. Наприклад, що в ніч з 18 на 19 січня можна отримати усі відповіді на свої питання.

Ставити запитання потрібно так, щоб відповідь на них був «Так», «Ні», «Ще поки невідомий відповідь». Буває так, що ми Ще не готові отримати і головне прийняти відповідь на своє питання. Доведеться навчиться чекати. На окремих аркушах ми пишемо свої питання. Більше трьох бажано не писати. Кожне питання — на окремому листочку. На кожне питання пишемо три відповіді: «Так», «Ні», «Ще невідомо». Якщо у вас три питання, то відповідей буде дев’ять. Відповіді кладемо під подушку, питання перечитуємо ще раз і кладемо поруч. З ранку читаємо вголос питання — і витягуємо відповідь з під подушки. Так повторюємо стільки раз, скільки у вас питань.

У цю ніч можна попросити Ангела виконати ваше бажання. Намалюйте його на папері і виріжте його Фігурку. Помоліться і попросіть у нього допомоги. Прошепочіть своє саме сокровенне Бажання. Сховайте Ангела в затишне містечко, він буде вашим Талісманом. А коли бажання здійсниться — повісьте цю фігурку, з вдячністю, на дерево.

Ще один Ритуал буде корисний для нашої краси. Наберіть в миску або велику чашу проточної води. Зробити це треба до сходу сонця. Покладіть на дно дзеркало і уважно розгляньте своє відображення, роздивіться всі зморшки і недоліки. Тричі змийте цією водою своє обличчя і шию, шепочучи: «Водохресна вода дає силу і молодість.» Воду можна вилити на своє тіло, промовляючи «Водохресна вода дала мені силу, молодість, красу.»

Нехай всі ваші бажання виконуються! З наступаючим вас Водосхрещям. Здоров’я вам і вашим родинам.

Июль 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Анонс меропреятий

13 жовтня, 13:00 – Семінар «Стань Чарівницею в житті!»

Я в соц. сетях

Система Orphus